Ay Işığını İçen Kız (Ciltli) – Kelly Barnhill Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ay Işığını İçen Kız (Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kelly Barnhill yazarı tarafından yazılan Ay Işığını İçen Kız (Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ay Işığını İçen Kız (Ciltli)

Ay Işığını İçen Kız (Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku

Ay Işığını İçen Kız (Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Uzun yıllardır kötü bir cadının korkusu ve sebep olduğu kederle yaşayan bir şehirde her yıl “kurban günü”nde o yıl doğan en küçük bebek cadıya kurban olarak sunulur. Şehrin yöneticileri kurban edilecek çocuğun ailesine durumu bildirir ve kendilerini hazırlamasını ister. Kurban günü geldiğinde büyük bir törenle çocuk evinden alınır ve ormandaki sunağa bırakılır, çocuğun akıbetini kimse bilmez. Aslında kötü cadı yoktur, cadı Xan, halkın bu çocukları istemediği için ormana terk ettiğini düşünüp onları kurtarıyordur. Bir sene annesi kızını vermek istemez ama zorla bebeğini elinden alınır. Xan tam vaktinde yetişip bebeği kurtarır ancak bebeği yıldızlardan değil de aydan damıttığı sütle besler ve büyü bebeğin içine girer. Xan bunun üzerine bebeği kendi büyütmeye karar verir çünkü eğitimsiz bir büyücü hem kendi hem de çevresi için tehlikeli olacaktır. “Elinizden bırakamayacaksınız… Ay Işığını İçen Kız, çocuk klasikleri Peter Pan ve Oz Büyücüsü kadar heyecan verici ve katmanlı.” New York Times 2017 Newbery Medal Ödülü New York Times Çoksatanlar Listesi

Ay Işığını İçen Kız (Ciltli) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Özge Çağlar Aksoy
Yayın Tarihi 2017-05-18
Orjinal Adı The Girl Who Drunk
ISBN 6051920658
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 424
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13 x 19.5 cm

Ay Işığını İçen Kız (Ciltli) PDF İndir

Ay Işığını İçen Kız (Ciltli) kitabı, Kelly Barnhill isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kelly Barnhill yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kelly Barnhill Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)