Avrupa’da Müslüman Olmak – Dr. Özcan Hıdır Pdf İndir

Ekim 23, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Dr. Özcan Hıdır“>Dr. Özcan Hıdır yazarı tarafından yazılan Avrupa’da Müslüman Olmak kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Avrupa’da Müslüman Olmak

Avrupa’da Müslüman Olmak Kitabının Kısa Özeti Oku

Avrupa’da Müslüman Olmak kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Avrupa’da Müslüman olmakla ile Avrupalı Müslüman olmak arasında ince bir çizgi var. Bunu en iyi orada yaşayanlar biliyor. Avrupa’da Müslüman olmak demek; inancınızla ilgili birçok konuda çifte standarda maruz kalmak demektir. İnancınız gereği gibi yaşamak istediğinizde olmadık engeller ile karşılaşmaktır, ezandan rahatsız olan Batı’nın minareyi bahane etmesidir.
Batı dünyasında Müslümanlara karşı işlenen tüm suçlar düşünce özgürlüğü adı altında örtbas edilmekte, başta siyasetçiler ve medya olmak üzere İslam karşıtlığı sürekli körüklenmektedir. Batı, kendi insanına ve inancına karşı yapılan en küçük bir suçu affetmemekte, bazen pire için yorgan yakmaktadır. Böyle olduğu halde Hazreti Peygamber’e karşı yapılan saygısızlığı dahi görmezden gelmekte, bunu ifade ve düşünce özgürlüğü adı altında desteklenmektedir.
Avrupa’da Müslüman olmanın beraberinde getirdiği zorlukları ve içinde taşıdığı fırsatları içlerinde yaşayan bir akademisyenin gözünden okuyacağınız bu eser, Avrupa’da yaşayan Müslümanların sorunlarına samimi yaklaşımlar ile çözümler üretmeye çalışırken, Batı’nın çifte standartlarını gözler önüne sermektedir.

Avrupa’da Müslüman Olmak Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-03-02
ISBN 6055365530
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 207
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Avrupa’da Müslüman Olmak PDF İndir

Avrupa’da Müslüman Olmak kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Dr. Özcan Hıdır“>Dr. Özcan Hıdır isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Dr. Özcan Hıdır yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Dr. Özcan Hıdır“>Dr. Özcan Hıdır Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)