Atakan Sebze ve Meyvelerle Arkadaş Oluyor – Yasemin Bradley Pdf İndir

Ocak 11, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Atakan Sebze ve Meyvelerle Arkadaş Oluyor gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Yasemin Bradley yazarı tarafından yazılan Atakan Sebze ve Meyvelerle Arkadaş Oluyor kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Atakan Sebze ve Meyvelerle Arkadaş Oluyor

Atakan Sebze ve Meyvelerle Arkadaş Oluyor Kitabının Kısa Özeti Oku

Atakan Sebze ve Meyvelerle Arkadaş Oluyor kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Atakan sebze- meyve yemekten hiç hoşlanmıyor. Bir gece rüyasında mutfakta sıralanmış sebze ve meyvelerin kendisine sitem ettiklerini görüyor. Sebze ve meyveler Atakan’a çok önemli bilgiler ve hoş hikayeler anlatıyorlar. Atakan neden sebze –meyve yemesi gerektiğini sonunda anlayacak mı?Peki bu alışkanlığı kazanmak için neler yapacak?Dr. Yasemin Bradley’in kaleminden sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandıran eğlenceli bir kitap.

Atakan Sebze ve Meyvelerle Arkadaş Oluyor Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Gustavo Mazali
Yayın Tarihi 2012-03-12
ISBN 9752563629
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 16
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 20 x 20 cm

Atakan Sebze ve Meyvelerle Arkadaş Oluyor PDF İndir

Atakan Sebze ve Meyvelerle Arkadaş Oluyor kitabı, Yasemin Bradley isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Yasemin Bradley yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yasemin Bradley Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.