Atakan Okula Başlıyor – Sandrine Deredel Rogeon Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Atakan Okula Başlıyor gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Sandrine Deredel Rogeon yazarı tarafından yazılan Atakan Okula Başlıyor kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Atakan Okula Başlıyor

Atakan Okula Başlıyor Kitabının Kısa Özeti Oku

Atakan Okula Başlıyor kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sevgili dostumuz Atakan, bugün okula başlıyor. İçi içine sığmıyor. Yeni okul çantasına bakıp bakıp keyifleniyor. Sonra ne mi oluyor? Birkaç damla gözyaşı, bol kahkaha, heyecan ve macera. Hep beraber gidelim bakalım Atakan ile okula!

Atakan Okula Başlıyor Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Seda Darcan Çiftçi
Kapak: Hatice Dursun
Yayın Tarihi 2008-02-06
ISBN 9752561595
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 16
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 20 x 20 cm

Atakan Okula Başlıyor PDF İndir

Atakan Okula Başlıyor kitabı, Sandrine Deredel Rogeon isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Sandrine Deredel Rogeon yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Sandrine Deredel Rogeon Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)