Astronot Kutup Ayısı – Gönül Simpson Pdf İndir

Ocak 8, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Astronot Kutup Ayısı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Gönül Simpson yazarı tarafından yazılan Astronot Kutup Ayısı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Astronot Kutup Ayısı

Astronot Kutup Ayısı Kitabının Kısa Özeti Oku

Astronot Kutup Ayısı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Ay ne kadar büyük?Kayan yıldızlar nereye gider?Bütün yıldızlar kayabilir mi?Yıldız kayarken uzaya gitmeyi dilesek dileğimiz gerçekleşir mi?Beyaz ülkenin siyaha hayran küçük beyaz kutup ayısı günün birinde uzaya gitme hayalleri kuruyor. Arkadaşı fokun da yardımıyla başaracak galiba…

Astronot Kutup Ayısı Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-11-05
ISBN 6054806393
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 23 x 27 cm

Astronot Kutup Ayısı PDF İndir

Astronot Kutup Ayısı kitabı, Gönül Simpson isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Gönül Simpson yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Gönül Simpson Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.