Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler – Francesca Cavallo Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Francesca Cavallo yazarı tarafından yazılan Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler

Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler Kitabının Kısa Özeti Oku

Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Denizlerin derinliğinden ormanların kuytusuna, savaş meydanlarından şaşaalı saraylara, hastanelerden gökyüzünün sonsuz maviliğine, dünyanın ve zamanın her köşesinden kendilerine dayatılan kurallara ve geleneklere isyan etme gücü bulan kadınların hikâyeleri bunlar. Prenslerini bekleyen değil, kaderlerini ellerine alan prenseslerin hikâyeleri… Asi Kızlara Uykudan Önce Hikâyeler; yüz asi kadının, Sally Nixon, Cristina Portolano, Sarah Wilkins, Barbara Dziadosz gibi dünyanın dört bir yanından altmış asi kadın tarafından çizilen olağanüstü illüstrasyonlarla renklenmiş hayatları… Bildiğimiz dünyanın bilmediğimiz gerçekleri… Ödüllü yazarlar Elena Favilli ve Francesca Cavallo, olağanüstü yüz kadının maceralarından derledikleri masalsı ger- çeklerle, okuyucuları keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Günün herhangi bir anında açıp okuyacağınız, elinizin altında bulunduğunda kendinizi iyi hissedeceğiniz, kızınıza anlatacağınız gerçek hayat hikâyelerinin masalsı versiyonu. Nesilden nesile annelerin kızlarına hediye edebileceği, ilham verici bir kitap. Aslında bir çocuk kitabı olarak tasarlanan çalışmayı, hep kitap “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde her yaştan genç kıza bir hediye” olarak yayımlıyor. 

Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Deniz Öztok
Yayın Tarihi 2018-12-05
ISBN 6051920405
Baskı Sayısı 46. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 224
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 16.8 x 22.8 cm

Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler PDF İndir

Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler kitabı, Francesca Cavallo isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Francesca Cavallo yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Francesca Cavallo Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

4 Yorum

 • Sultan Şubat 3, 2019, 11:58 pm

  Merhaba kitabın pdfini gönderebilir misiniz? Teşekkürler

 • Handan Şubat 23, 2019, 1:29 pm

  Merhabalar
  Asi kızlara uykudan önce hikayeler 1 ve 2 yi e postama atabilir misiniz teşekkürler

 • özgür Mart 6, 2019, 10:10 pm

  kitabı banada gönderebilirmisiniz

 • Su Mart 14, 2019, 2:40 am

  Kitabı gönderir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)