Arkadaşım Kur’an – Süleyman Ezber Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Arkadaşım Kur’an gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Süleyman Ezber yazarı tarafından yazılan Arkadaşım Kur’an kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Arkadaşım Kur’an

Arkadaşım Kur’an Kitabının Kısa Özeti Oku

Arkadaşım Kur’an kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Yusuf çok konuşan, araştırmacı ve meraklı bir çocuk. Amcası ve babası Gülenyüz Sanat Merkezi ve Hat Kursuna gelen yeni arkadaşıyla maceradan maceraya atılıyorlar. Arkadaşıyla birlikte duvar gazetesini hazırlıyor, hat öğreniyorlar. Sadece bu kadar da değil! Kursta açılan yaz Kur’an kursu sayesinde de birçok sure hakkında bilgi sahibi oluyorlar.Yusuf ve arkadaşının maceralarını sen de merak ediyorsan, hemen okumaya başla.Ve öğrenirken eğlenmenin mutluluğunu yaşa!

Arkadaşım Kur’an Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Ahmet Hulusi Hızıroğlu
Yayın Tarihi 2017-06-02
ISBN 6051831176
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 14.5 x 18 cm

Arkadaşım Kur’an PDF İndir

Arkadaşım Kur’an kitabı, Süleyman Ezber isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Süleyman Ezber yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Süleyman Ezber Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)