Arkadaşım Astronot / Dünyayı Öğreniyorum – Ralf Butschkow Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Arkadaşım Astronot / Dünyayı Öğreniyorum gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Ralf Butschkow yazarı tarafından yazılan Arkadaşım Astronot / Dünyayı Öğreniyorum kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Arkadaşım Astronot / Dünyayı Öğreniyorum

Arkadaşım Astronot / Dünyayı Öğreniyorum Kitabının Kısa Özeti Oku

Arkadaşım Astronot / Dünyayı Öğreniyorum kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Uzaya çıkıp, Evren’in keşfinde çalışmak harika bir iş gibi görünüyor. Ancak astronot olmak filmlerde göründüğü kadar kolay değildir.Yer çekimi ve hava olmayan bir ortamda, küçük bir aracın içinde birkaç gün geçirmeyi başarmak için bile çok uzun bir eğitim gerekir.Çok zor olmasına karşın, dünya üzerindeki en ilgi çekici mesleklerden biri astronotluktur. Hadi gidip uzay adamlarınınnasıl çalıştıklarını görelim.

Arkadaşım Astronot / Dünyayı Öğreniyorum Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Ayça Sabuncuoğlu
Yayın Tarihi 2018-07-27
ISBN 6053320319
Baskı Sayısı 10. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 22 x 22 cm

Arkadaşım Astronot / Dünyayı Öğreniyorum PDF İndir

Arkadaşım Astronot / Dünyayı Öğreniyorum kitabı, Ralf Butschkow isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ralf Butschkow yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Ralf Butschkow Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)