Aramızda Kalsın – Alişan Kapaklıkaya Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Aramızda Kalsın gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Alişan Kapaklıkaya yazarı tarafından yazılan Aramızda Kalsın kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Aramızda Kalsın

Aramızda Kalsın Kitabının Kısa Özeti Oku

Aramızda Kalsın kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
İNANIYORUM Kİ:Bu kitabı okurken;çok güleceksin,heyecanlanacaksın,uykusuz kalacaksın,meraktan çatlayacaksın,kimseyi kınamayacaksın,kimseyi yargılamayacaksın,artık engel tanımayacaksın,hıçkıra hıçkıra ağlayacaksın,asla elinden bırakmayacaksın,bu kadar da olamaz diyeceksin,çok kızacak hatta öfkeleneceksin,artık hiç kimseyi suçlamayacaksın,hayatını yeniden gözden geçireceksin,Ve sonundaaaa….

Aramızda Kalsın Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-10-18
ISBN 6059780902
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 304
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Aramızda Kalsın PDF İndir

Aramızda Kalsın kitabı, Alişan Kapaklıkaya isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Alişan Kapaklıkaya yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Alişan Kapaklıkaya Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Umut turan Ocak 8, 2019, 9:51 am

    Kitabın pdf dosyasını yollıyabilirmisiniz çok lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)