Ara Güler İyi Fotoğrafçı Dikiş Makinesiyle de Resim Çeker – Muharrem Buhara Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ara Güler İyi Fotoğrafçı Dikiş Makinesiyle de Resim Çeker gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Muharrem Buhara yazarı tarafından yazılan Ara Güler İyi Fotoğrafçı Dikiş Makinesiyle de Resim Çeker kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ara Güler İyi Fotoğrafçı Dikiş Makinesiyle de Resim Çeker

Ara Güler İyi Fotoğrafçı Dikiş Makinesiyle de Resim Çeker Kitabının Kısa Özeti Oku

Ara Güler İyi Fotoğrafçı Dikiş Makinesiyle de Resim Çeker kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dünyaya dikdörtgen bir pencereden bakmaya alışmış “Leica Ustası”Sessiz sinema makinesini sesli hale getiren, sandalına “Pırasa” adını veren, çok meraklı, yaratıcı ve biraz da yaramaz bir çocuğun, “foto muhabiri” Ara Güler’in ilham veren yaşam öyküsü…

Ara Güler İyi Fotoğrafçı Dikiş Makinesiyle de Resim Çeker Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Sedat Girgin
Yayın Tarihi 2017-01-16
ISBN 9750719097
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 104
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Ara Güler İyi Fotoğrafçı Dikiş Makinesiyle de Resim Çeker PDF İndir

Ara Güler İyi Fotoğrafçı Dikiş Makinesiyle de Resim Çeker kitabı, Muharrem Buhara isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Muharrem Buhara yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Muharrem Buhara Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)