Anne Of Green Gables (İngilizce – Türkçe Karşılıklı Hikayeler) – Metin Gökçe Pdf İndir

Aralık 16, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Anne Of Green Gables (İngilizce – Türkçe Karşılıklı Hikayeler) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Metin Gökçe yazarı tarafından yazılan Anne Of Green Gables (İngilizce – Türkçe Karşılıklı Hikayeler) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Anne Of Green Gables (İngilizce – Türkçe Karşılıklı Hikayeler)

Anne Of Green Gables (İngilizce – Türkçe Karşılıklı Hikayeler) Kitabının Kısa Özeti Oku

Anne Of Green Gables (İngilizce – Türkçe Karşılıklı Hikayeler) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Matthew Cuthbert lived with his sibling Marilla ontheir farm on Prince Edward Island in Canada. Theirfarm, Green Gables, was just outside the small village ofAvonlea. Matthew was almost sixty years old and had along brown beard. His sister was five years youngerthan him. They were both tall and fatless, with dark hair.Everyone in Avonlea was aware that the Cuthberts werepeaceful people who worked rather hard on their farm.Matthew Cuthbert kardeşi Marilla ile birlikteKanada’daki Prens Edward Adasında bulunan çiftliklerindeyaşarlardı. Çiftlikleri, Green Gables, küçük birköy olan Avonlea’nın hemen dışındaydı. Matthewyaklaşık altmış yaşındaydı ve uzun kahverengi sakalıvardı. Kız kardeşi ondan beş yaş küçüktü. Her ikisi deuzun ve zayıftı, siyah saçları vardı. Avonlea’daki herkesCuthbert’lerin çiftliklerinde canla başla çalışan huzurluinsanlar olduklarını biliyorlardı.

Anne Of Green Gables (İngilizce – Türkçe Karşılıklı Hikayeler) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-09-26
ISBN 9752474666
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil İNGİLİZCE,TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 60
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Anne Of Green Gables (İngilizce – Türkçe Karşılıklı Hikayeler) PDF İndir

Anne Of Green Gables (İngilizce – Türkçe Karşılıklı Hikayeler) kitabı, Metin Gökçe isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Metin Gökçe yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Metin Gökçe Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

7 Yorum

 • Gizem Mayıs 5, 2019, 1:22 pm

  Mail atarsanız inanılmaz harika olur ☺️

 • Gizem Mayıs 5, 2019, 1:24 pm

  Mail ne zaman gelir acaba

 • şuheda Kasım 7, 2019, 11:36 pm

  maıl

 • Şule Kasım 25, 2019, 11:07 pm

  Ne zaman gelir

 • Eray Aralık 5, 2019, 5:42 pm

  Acil mail

 • gizem Aralık 6, 2019, 10:33 am

  mail olarak alabilir miyim?

 • Özel Ocak 5, 2020, 8:22 pm

  Mail atin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.