Anayasa Hukuku – Erdoğan Teziç Pdf İndir

Mayıs 12, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Anayasa Hukuku gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Erdoğan Teziç yazarı tarafından yazılan Anayasa Hukuku kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Anayasa Hukuku


Anayasa Hukuku Kitabının Kısa Özeti Oku


Anayasa Hukuku kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Siyasi İktidarın Özellikleri *Siyasi İktidarın Kaynağı ve Meşruluğu *Siyasi İktidar İle İlgili Sosyolojik Meşruluk *Devlet Kavramı *Devlet Biçimleri *Anayasa Kavramı *Anayasaların Yapılması ve Değitirilmesi *Kanunların Anayasaya Uygunluğunun Denetimi *Egemenliğin Kullanılmasına Göre Yönetim Biçimleri *Seçim *Seçim Sistemleri *Siyasi Partiler *Yürütme Erki *Yasama Erki *Yargılama Erki *Erkler Arasındaki İlişkiler

Anayasa Hukuku Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-09-20
ISBN 6053335795
Baskı Sayısı 22. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 590
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 16.2 x 23.5 cm

Anayasa Hukuku PDF İndir


Anayasa Hukuku kitabı, Erdoğan Teziç isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Erdoğan Teziç yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Erdoğan Teziç Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)