Allah’ı Arayan Çocuk – Hatice Kübra Tongar Pdf İndir

Aralık 30, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Allah’ı Arayan Çocuk gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Hatice Kübra Tongar yazarı tarafından yazılan Allah’ı Arayan Çocuk kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Allah’ı Arayan Çocuk

Allah’ı Arayan Çocuk Kitabının Kısa Özeti Oku

Allah’ı Arayan Çocuk kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Hasta annesinin ateşini kim düşürebilir? Bir itfaiyeci mi? Yoksa mikropları hapse atmak için bir polis mi gerekli? Ya da belki bir tamirci annesinin tüm yaralarını onarabilir? Sahi, hastalara şifa veren hangisi olabilir? Doktor amcadan duyduğu ‘Hastalıkların ilacı Allah’tadır’ cümlesiyle yollara düşen ve Güneş’ten Gökkuşağı’na birçok kişiye Allah’ın nerede olduğunu soran bir çocuğun hikayesi bu… Fıtrat Pedagojisi kitabının yazarı Hatice Kübra Tongar, her çocuğun sorduğu ‘Allah nerede’ sorusuna cevap vermeye çalışırken, hem küçük okurlarını, hem de anne-babaları keyifli bir serüvene davet ediyor.Peki, sizce küçük çocuk Allah’ı nerede buluyor?

Allah’ı Arayan Çocuk Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Serhat Albamya
Yayın Tarihi 2016-10-19
ISBN 6059841610
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 36
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 22 x 27 cm

Allah’ı Arayan Çocuk PDF İndir

Allah’ı Arayan Çocuk kitabı, Hatice Kübra Tongar isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Hatice Kübra Tongar yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Hatice Kübra Tongar Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

5 Yorum

 • halil Mart 8, 2019, 1:50 am

  Allah’ı arayan çocuk

 • Nur Haziran 20, 2019, 12:20 am

 • bb Ağustos 12, 2019, 4:26 pm

  hatice kübra tongar

 • Uuj Ekim 23, 2019, 9:40 pm

  Super

 • oguz Ekim 24, 2019, 9:08 am

  Allah’ı arayan çocuk maıl adresıme ıstıyorum oguzdeniz06@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)