Ali Kopter 1: Vay Başıma Gelenler – Şebnem Güler Karacan Pdf İndir

Aralık 30, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ali Kopter 1: Vay Başıma Gelenler gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Şebnem Güler Karacan yazarı tarafından yazılan Ali Kopter 1: Vay Başıma Gelenler kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ali Kopter 1: Vay Başıma Gelenler

Ali Kopter 1: Vay Başıma Gelenler Kitabının Kısa Özeti Oku

Ali Kopter 1: Vay Başıma Gelenler kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Ben ALİ KOPTER. Helikopter değil, Ali Kopter. Adım ALİ, soyadım KOPTER.Bilmem kaç sene önce Soyadı Kanunu çıktığında bize bu soyadını vermişler.Arkadaşlarımın helikopter gördüklerinde, “ALİKOPTER GEÇİYOR, ALİKOPTER GEÇİYOR” esprilerine alıştım artık… Ne yapalım, kaderimde varsa çekerim.Bazı verilere göre 9, bazı başka verilere göre 9,5 YAŞINDAYIM.Anneme göre ÜŞENGEÇ, babama göre İDARE EDER, dedeme göre ise ASLAN BİR TORUNUM. Bu arada ANNEANNEMİN KIYMETLİSİ olduğumu da söylemeden geçemeyeceğim.Okuldaki en iyi arkadaşım VELİ… Bir elmanın iki yarısı gibiyiz. KANKAM benim.Hayatım ev ve okul arasında geçiyor. Maceracı bir çocuk olmak isterdim ama ne yazık ki buna pek uygun değilim. Yine de hayatımda macera eksik olmuyor. Ve her gün BAŞIMA BİR ŞEYLER GELİYOR!

Ali Kopter 1: Vay Başıma Gelenler Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-08-22
ISBN 6059723664
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 176
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Ali Kopter 1: Vay Başıma Gelenler PDF İndir

Ali Kopter 1: Vay Başıma Gelenler kitabı, Şebnem Güler Karacan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Şebnem Güler Karacan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Şebnem Güler Karacan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.