Alayına New York Pdf indir

Eylül 15, 2017

Aslı genç ve güzel, sarışın bir kızdır. Annesinin ve babasının ölümü üzerine teyzesi ona küçük yaşta iken bakmaya başlamıştır. Maddi olarak gayet zengin olan teyzesi, Aslı’yı değişim programı kapsamında New York’ a gönderir. Arkadaşları Aygül ve Eda hoşlandığı Arda, teyzesi ve sınıfıyla vedalaşan Aslı New York yolculuğuna başlar.

Değişim programıyla beraber Aslı, New York’ta bulunan Türk asıllı bir ailenin evinde kalıp eğitimini sürdürecektir. New York’a vardığında Emma isimli bir kadın Aslı’yı havaalanından alır ve evine götürür. Kocasıyla beraber bir işi olduğunu söyleyen Emma dışarı çıkar. Bunun üzerine Aslı evde tek olduğunu sanarak banyoya girer. Çıktığında genç ve yakışıklı bir erkekle karşılaşan Aslı korkar. O kişinin Max olduğunu, Emma’nın öz annesi ama babasının öz babası öldükten sonra annesinin evlendiği adam olduğunu öğrenir. Aslı ve Max başta anlaşamasalar da zamanla aşka doğru yelken açarlar.

Bartu Aslı’nın arkadaşı olurken Maya ile Bartu sevgili olurlar. Jake kitapta kötü bir karakter olup kötü planlarını Max ve Aslı üzerinde uygulamaktadır.

Alayına New York kitabı gerçekten eğlenceli, sıkılmadan okuyabileceğimiz bir kitaptır ama edebî açıdan pek beğenilmemektedir. Bunun nedeni yazarın yaşı nedeniyle pek deneyiminin olmamasıdır.

 

 

 

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

4 Yorum

 • Hasret Şubat 3, 2018, 2:28 am

  Kitabı nasıl indireceğim?

 • Yagmurr Temmuz 27, 2018, 10:08 pm

  İndiremedimm

 • Aleyna Kasım 14, 2018, 11:46 am

  Ben de indiremedim

 • İlayda Aralık 29, 2018, 2:28 am

  İndiremedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.