Aklından Bir Sayı Tut – John Verdon Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Aklından Bir Sayı Tut gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

John Verdon yazarı tarafından yazılan Aklından Bir Sayı Tut kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Aklından Bir Sayı Tut

Aklından Bir Sayı Tut Kitabının Kısa Özeti Oku

Aklından Bir Sayı Tut kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Bir adam, posta kutusuna bırakılmış imzasız bir mektup alır. Mektupta şöyle yazmaktadır: “Aklından herhangi bir sayı tut – 1 ila 1000 arasında herhangi bir sayı.” Adam öylesine 658 sayısını tutar. Not şöyle devam etmektedir: “Sırlarını nasıl bildiğimi göreceksin… küçük zarfı aç.”“Aldıklarını geri vereceksinVermiş olduklarını aldığın zaman.Biliyorum ne düşündüğünü,Ne zaman uyuduğunu,Nereye gittiğini,Nereye gideceğini.Seninle bir randevumuz var,Bay 658.”Sıradanlıklara meydan okuyan, anında başınızı döndürecek ve ilgi çekici karakterlerinin kalp atışlarını tüm gerçekliğiyle hissedeceğiniz bir kitap – Aklından Bir Sayı Tut kolay kolay unutmayacağınız bir roman.

Aklından Bir Sayı Tut Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Cemile Özyakan
Kapak: İlknur Muştu
Yayın Tarihi 2011-04-04
ISBN 6054188710
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 480
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Aklından Bir Sayı Tut PDF İndir

Aklından Bir Sayı Tut kitabı, John Verdon isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser John Verdon yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

John Verdon Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

5 Yorum

 • BEGÜM Aralık 6, 2018, 3:50 pm

  download ettim

 • KONURALP Aralık 6, 2018, 3:50 pm

  kitabı bana yllar mısınız

 • ÇETİN Aralık 6, 2018, 3:50 pm

  pdfi indirdim

 • SEDA Aralık 6, 2018, 3:50 pm

  Beğendim.

 • EMRE Aralık 6, 2018, 3:50 pm

  Kitabı çok sevdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)