Akıl ve İnanç / Din Felsefesine Giriş – Michael Peterson Pdf İndir

Ekim 27, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Michael Peterson“>Michael Peterson yazarı tarafından yazılan Akıl ve İnanç / Din Felsefesine Giriş kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Akıl ve İnanç / Din Felsefesine Giriş

Akıl ve İnanç / Din Felsefesine Giriş Kitabının Kısa Özeti Oku

Akıl ve İnanç / Din Felsefesine Giriş kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Modernliğin dini toplumsal hayattan tamamen dışlamaya yönelik tavrı, akıl savunucularıyla ilahiyat uzmanlarını birçok konuda karşı karşıya getirdi. Akıl savunucuları, dinlerin temel ilkelerine yönelik şiddetli saldırılarda bulunurken, ilahiyatçılar zaman zaman kendi geleneklerinden sapma göstermek suretiyle dogmaları akıl ve izah etmeye çalıştılar. Özellikle 20. yüzyılın son çeyreğinde bu tartışmalarda büyük bir artış gözlenmektedir.Elinizdeki kitap, bu tartışmaları, din felsefesinin gerek klasik, gerekse de çağdaş sorunlarını tartışmak suretiyle ortaya koymaktadır.

Akıl ve İnanç / Din Felsefesine Giriş Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Rahim Acar
Yayın Tarihi 2017-10-01
Orjinal Adı Reason and religious Blief
ISBN 6059125093
Baskı Sayısı 7. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 588
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 16.5 x 22.5 cm

Akıl ve İnanç / Din Felsefesine Giriş PDF İndir

Akıl ve İnanç / Din Felsefesine Giriş kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Michael Peterson“>Michael Peterson isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Michael Peterson yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Michael Peterson“>Michael Peterson Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)