Aeden Bir Dünya Hikayesi – Akilah Azra Kohen Pdf İndir

Kasım 25, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Aeden Bir Dünya Hikayesi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Akilah Azra Kohen yazarı tarafından yazılan Aeden Bir Dünya Hikayesi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Aeden Bir Dünya Hikayesi

Aeden Bir Dünya Hikayesi Kitabının Kısa Özeti Oku

Aeden Bir Dünya Hikayesi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
GERÇEĞİN MASALIDIR AEDEN Geri dönmüyorlardı!Artık niye Dünya’da olduklarını biliyorlardı.Yaşam enerjisinin bu şekilde yağmalanmasına izin vermeyeceklerdi, ne pahasına olursa olsun ona sahip çıkacaklardı.Evrende hata yoktu, tesadüf yoktu!Nihayet anlamışlardı.İnsan doğulmaz, insan olunurdu. Masalla gerçeği ayırt edebilecek okurlara…

Aeden Bir Dünya Hikayesi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-05-09
ISBN 6053111870
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 616
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Aeden Bir Dünya Hikayesi PDF İndir

Aeden Bir Dünya Hikayesi kitabı, Akilah Azra Kohen isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Akilah Azra Kohen yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Akilah Azra Kohen Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.