Adım Adım Bebek Eğitim Seti 9. Ay – Kollektif Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Adım Adım Bebek Eğitim Seti 9. Ay gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kollektif yazarı tarafından yazılan Adım Adım Bebek Eğitim Seti 9. Ay kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 9. Ay

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 9. Ay Kitabının Kısa Özeti Oku

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 9. Ay kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Adım Adım Nedir?Adım Adım, 9. aydan 48. aya kadar çocukların eğlenceli eğitimi, planlı gelişimi içindir. Uzman pedagog ve psikologlarca hazırlanmış aylık setler halindedir. Adım Adım’ın her ayki seti, çocuğunuzun o ayki dört temel (duygusal/sosyal, dil, motor ve zihinsel) gelişimini destekleyici etkinlikler için gerekli bilgi ve donanımı içerir. Adım Adım, çocuğunuzun gelişiminde, akranlarına kıyasla fark yaratır, gelecekteki başarılarına zemin oluşturur. Adım Adım Neye Yarar? Adım Adım sayesinde, çocuğunuzun;Duygusal/sosyal, motor, dil ve zihinsel gelişimini her ay düzenli biçimde izler, bu gelişime katkıda bulunursunuzEğitimi ve gelişimini destekleyen etkinlikleri kolayca ve eğlenceli biçimde gerçekleştirirsinizDuygusal gelişim sürecindeki olası sorunlarla ilgili bilgi ve çözüm önerilerinden yararlanırsınızSosyal çevreye uyumunu desteklersinizHayal gücünü, yaratıcılığını, el ve dil becerilerini geliştirmesine katkı sağlar, fark yaratırsınızAdım Adım’da Neler Var?Çocuğunuzun aylık gelişimine uygun etkinlikler içeren geniş kapsamlı Aktivite KitabıAylık gelişim tablosuAylık gelişimini destekleyici oyun malzemeleriÇocuk kitapları, hikayeler, çocuk şarkılarıDoktor ve pedagoglarca hazırlanmış, yararlı bilgiler içeren makaleler 

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 9. Ay Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-09-27
ISBN 1379200004
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 9. Ay PDF İndir

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 9. Ay kitabı, Kollektif isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kollektif yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kollektif Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)