Acayip Yaratıklar: Beter İkizler 1. Kitap – Charles Ogden Pdf İndir

Ocak 8, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Acayip Yaratıklar: Beter İkizler 1. Kitap gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Charles Ogden yazarı tarafından yazılan Acayip Yaratıklar: Beter İkizler 1. Kitap kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Acayip Yaratıklar: Beter İkizler 1. Kitap

Acayip Yaratıklar: Beter İkizler 1. Kitap Kitabının Kısa Özeti Oku

Acayip Yaratıklar: Beter İkizler 1. Kitap kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Anne babaları dünya seyahatinde olduğu için şatoyu andıran evlerinde yalnız yaşamak zorunda kalan Beter İkizler, Edgar ve Ellen’ın canları sıkılmaktadır. Kendilerine yeni eğlence olanakları yaratabilmek için para kazanmaları gerektiğini düşünen ikizler, az bulunan hayvanların değerli olduğunu öğrenince hemen harekete geçerler. Planları, kasaba halkının evcil hayvanlarını çalmak, onları birer acayip yaratığa dönüştürdükten sonra satıp, bol para kazanmaktır. Ama işler planladıkları gibi gitmeyecektir…

Acayip Yaratıklar: Beter İkizler 1. Kitap Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Müren Beykan
Çevirmen: Banu Aksoy
Çizer: Rick Carton
Yayın Tarihi 2005-10-12
Orjinal Adı (Rave Beasts)
ISBN 9756227141
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 109
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Acayip Yaratıklar: Beter İkizler 1. Kitap PDF İndir

Acayip Yaratıklar: Beter İkizler 1. Kitap kitabı, Charles Ogden isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Charles Ogden yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Charles Ogden Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Berna Nisan 20, 2020, 12:45 am

    Küçükken en sevdiğim seriydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.