Aç Tırtıl (Mukavva Kitap) – Eric Carle Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Aç Tırtıl (Mukavva Kitap) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Eric Carle yazarı tarafından yazılan Aç Tırtıl (Mukavva Kitap) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Aç Tırtıl (Mukavva Kitap)

Aç Tırtıl (Mukavva Kitap) Kitabının Kısa Özeti Oku

Aç Tırtıl (Mukavva Kitap) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dünya’nın en çok sevilen ve en çok satan çocuk kitaplarından biri olan Aç Tırtıl’ı, bu kez küçük çocuklar için özel olarak tasarlanmış yırtılmaz mukavva baskısıyla sunuyoruz. Eric Carle’ın capcanlı resimleri ve sade diliyle artık bir klasik haline gelen Aç Tırtıl, çocuğunuzun kitaplarla tanışması için harika bir fırsat olacak. Özellikle minik okurların elinden düşmeyecek.

Aç Tırtıl (Mukavva Kitap) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-09-08
ISBN 9753101998
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 18 x 12 cm

Aç Tırtıl (Mukavva Kitap) PDF İndir

Aç Tırtıl (Mukavva Kitap) kitabı, Eric Carle isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Eric Carle yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Eric Carle Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Rumeysa Mart 10, 2019, 8:15 pm

    Ben de alabilir miyim acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)