Abdullah B. Ömer Peygamberimizin Seçkin Talebesi – Dr. Hilal Çelikkol Kara Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Abdullah B. Ömer Peygamberimizin Seçkin Talebesi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Dr. Hilal Çelikkol Kara yazarı tarafından yazılan Abdullah B. Ömer Peygamberimizin Seçkin Talebesi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Abdullah B. Ömer Peygamberimizin Seçkin Talebesi

Abdullah B. Ömer Peygamberimizin Seçkin Talebesi Kitabının Kısa Özeti Oku

Abdullah B. Ömer Peygamberimizin Seçkin Talebesi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Küçük Abdullah (r.a.) Efendimizin yanında her gün yeni şeyler görüyor, duyuyor, hayatını aydınlatacak ölçüler öğreniyordu. Bir seferinde Sevgili Peygamberimizin şöyle buyurduğunu duydu:“Müslüman Müslüman’ın kardeşidir. Ona zulmetmez, onu kaygılandırmaz.Kişi kardeşinin ihtiyacını giderdiği sürece Allah da onun ihtiyacını giderir.Kim dünyadayken bir Müslüman’ın sıkıntısını giderirse Allah da ahirette onun sıkıntısını giderir.Kim bir Müslüman’ın hatasını gizlerse Allah da kıyamet günü onun hatasını gizler.”Abdullah (r.a.) o günden sonra bütün Müslümanlarla kardeş olduğunun bilincine vardı. Müslüman kardeşlerine daha sıkı sarıldı. Onlarla elindekileri paylaştı.

Abdullah B. Ömer Peygamberimizin Seçkin Talebesi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Kapak: Ahu Yücel
Yayın Tarihi 2018-03-14
ISBN 9752695177
Baskı Sayısı 30. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 96
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12 x 19.5 cm

Abdullah B. Ömer Peygamberimizin Seçkin Talebesi PDF İndir

Abdullah B. Ömer Peygamberimizin Seçkin Talebesi kitabı, Dr. Hilal Çelikkol Kara isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Dr. Hilal Çelikkol Kara yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Dr. Hilal Çelikkol Kara Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)