A’ dan Z’ye Tam Kapsamlı İngilizce Öğrenim Seti PDF İndir

Ekim 13, 2018

A’ dan Z’ye Tam Kapsamlı İngilizce Öğrenim Seti PDF İndir

İngilizce Öğrenim Kursu, Konuşma Kılavuzu ve Sözlük gibi, İngilizce öğreniminde en çok başvurulan üç kaynağı bir araya getirerek tek kitapta 3 kitabın içeriğini barındıran bu set, yaklaşık 160 dakikalık mp3 ses kaydı ile, İngilizceye kolay bir başlangıç yapmanızı ve çok hızlı ilerleyerek ileri düzeye ulaşmanızı sağlayacak biçimde, Türk, İngiliz ve Amerikalı dil uzmanlarının ortak çalışması ile hazırlanmıştır.

Öğrenim Kursu Bölümü: Kendi içinde toplam 3 bölümden ve Cd’de verilen ses kayıtlarından oluşmaktadır.

Başlangıçtan İleri Düzeye, Aşamalı İlerleyen 20 Ders: Bu bölüm, İngilizcenin tüm önemli konularını, ayrıntılı ve adım adım ilerleyerek öğretecek şekilde hazırlanmıştır. Tüm İngilizce konuşmalar ve okuma parçaları ses Cd’nizde kayıtlıdır.

Ek-1: İngilizce – Türkçe olarak verilen Günlük Konuşmalar, İş Görüşmeleri ve Okuma Parçaları, Fıkralar gibi çeşitli konuları kapsamakta, ek sözcükler ve kalıplar öğretmeyi amaçlamaktadır. Tüm İngilizce metinler ses Cd’nizde kayıtlıdır.

Ek-2: Dersler sırasında ayrıntılı biçimde verilmeyen konulara ilişkin Ek Dilbilgisi Açıklamaları içermektedir.

Konuşma Kılavuzu Bölümü: Yolculuktan alışverişe, sağlıktan arkadaş edinmeye kadar akla gelebilecek her alandan 1000’in üzerinde Türkçe – İngilizce örnek tümce, sözcük ve deyim ile bunların söylenişlerini içermektedir. Bu bölümün tümü Türkçe – İngilizce olarak ses CD’nizde kayıtlıdır.

3) Sözlük Bölümü: Türkçe – İngilizce ve İngilizce – Türkçe olarak verilen bu bölüm, toplam 7000 İngilizce sözcük ile bunların söylenişlerini kapsamaktadır. Ses kayıtları, İngiliz ve Türk dil uzmanları tarafından yapılmıştır.

İngilizceyi hiç bilmeyenler için olduğu kadar, belirli düzeyde bilenler için de vazgeçilmez bir kaynak oluşturacak bu set, İngilizce öğreniminde, beklentinizin de üzerinde bir hıza ve başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 512

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Bora Yayıncılık

Seslendiren : Jay Banu Allchin
Kapak : Mehmet Yıldırım
Seslendiren : Jay Lewis Allchin
Seslendiren : Beverley Westbrook

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 512

Dil : Türkçe

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)