87 Oğuz (ilköğretim) – Rakım LJalapala Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 87 Oğuz (ilköğretim) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Rakım LJalapala yazarı tarafından yazılan 87 Oğuz (ilköğretim) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

87 Oğuz (ilköğretim)

87 Oğuz (ilköğretim) Kitabının Kısa Özeti Oku

87 Oğuz (ilköğretim) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
ilkokul dördüncü sınıf öğrencilerinin dünyasının anlatıldığı 87 Oğuz bir çok sınfta varlığına tanık olduğumuz yaramaz,, ama zeki bir çocuk olan Oğuz’un sorumluluk sahibi, arkadaşlarına destek olan ve başarılı bir kişilik haline gelmesinin hikayesi…Marşlar, müsamereler, yapılan geziler birçok insanı okul günlerine götürecek canlılıkta anlatılmış. Cumhuriyet’in onuncu yılındaki eğitim anlayışını gözler önüne seren roman aslında öğretmenlerin ruh dünyasında çok fazla değişikliklerin olmadığının güzel bir göstergesi…

87 Oğuz (ilköğretim) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2011-11-28
ISBN 9756316894
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 140
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

87 Oğuz (ilköğretim) PDF İndir

87 Oğuz (ilköğretim) kitabı, Rakım LJalapala isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Rakım LJalapala yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Rakım LJalapala Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • DENİZ Mayıs 24, 2019, 1:59 pm

    çocukluğuma yolculuk yapmak için 87 oğuz kitabını okumak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)