80 Günde Dünya Turu / İlk Gençlik Klasikleri – Jules Verne Pdf İndir

Aralık 15, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 80 Günde Dünya Turu / İlk Gençlik Klasikleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Jules Verne yazarı tarafından yazılan 80 Günde Dünya Turu / İlk Gençlik Klasikleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

80 Günde Dünya Turu / İlk Gençlik Klasikleri

80 Günde Dünya Turu / İlk Gençlik Klasikleri Kitabının Kısa Özeti Oku

80 Günde Dünya Turu / İlk Gençlik Klasikleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Phileas Fog, arkadaşları ile iddiaya girer: Ona göre seksen günde dünya turu imkansız değildir. Böylece macera başlar. Phileas Fog ve uşağı Passeparteut gemi, tren, yat, kızak, fil gibi araçları kullanarak tehlikeli ve bol maceralı bir dünya turu yapar. Ayrıca yolculuk boyunca Dedektif Fix’in şüpheli gözleri onu izleyecektir.

80 Günde Dünya Turu / İlk Gençlik Klasikleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Ömer Baldık
Yayın Tarihi 2017-10-02
ISBN 9753627825
Baskı Sayısı 13. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 112
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

80 Günde Dünya Turu / İlk Gençlik Klasikleri PDF İndir

80 Günde Dünya Turu / İlk Gençlik Klasikleri kitabı, Jules Verne isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Jules Verne yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Jules Verne Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.