8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası – Kollektif Pdf İndir

Mayıs 10, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kollektif yazarı tarafından yazılan 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası


8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası Kitabının Kısa Özeti Oku


8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Değişen sınav sistemine ve MEB müfredatına göre hazırlanmıştır. 8.  sınıf konularını ve kazanımlarını kapsar.Liselere geçiş sınavında, okuldaki yazılılara hazırlıkta öğrencilerin yardımcı kaynağıdır.Akıllı tahtaya tam uyumludur.Sınavlarda yüksek başarıyı hedefleyen öğrencilerin kitabıdır.

8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-11
ISBN 6052110416
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 224
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 19.5 x 27 cm

8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası PDF İndir


8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası kitabı, Kollektif isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kollektif yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kollektif Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • betül Kasım 23, 2019, 11:48 pm

    kitabı indirmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)