8. Sınıf LGS 7’li Video Çözümlü Deneme Sınavları – Kollektif Pdf İndir

Mayıs 28, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 8. Sınıf LGS 7’li Video Çözümlü Deneme Sınavları gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kollektif yazarı tarafından yazılan 8. Sınıf LGS 7’li Video Çözümlü Deneme Sınavları kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


8. Sınıf LGS 7’li Video Çözümlü Deneme Sınavları


8. Sınıf LGS 7’li Video Çözümlü Deneme Sınavları Kitabının Kısa Özeti Oku


8. Sınıf LGS 7’li Video Çözümlü Deneme Sınavları kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Değişen sınav sistemine ve MEB müfredatına göre hazırlanmıştır. 8.  sınıf konularını ve kazanımlarını kapsar. Liselere geçiş sınavında, okuldaki yazılılara hazırlıkta öğrencilerin yardımcı kaynağıdır. 7 adet deneme sınavından oluşur. Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri, T.C.İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve İngilizce branşlarını kapsar. Sınavların cevap anahtarlarına Evrensel Dijital uygulamasından ulaşılabilir.Sorular video çözümlüdür. Öğrenci ve öğretmen soru çözümlerine PC üzerinden wwwevrenseldijitalcom adresinden, akıllı telefonunda “evrenseldijital” uygulamasını telefonuna indirerek ulaşabilir.Akıllı telefonların Android ve IOS platformlarında ücretsiz ve üyelik gerektirmeden kullanabilirler Akıllı tahtaya tam uyumludur. Sınavlarda yüksek başarıyı hedefleyen öğrencilerin kitabıdır.

8. Sınıf LGS 7’li Video Çözümlü Deneme Sınavları Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-15
ISBN 6052110454
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 168
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 19.5 x 27 cm

8. Sınıf LGS 7’li Video Çözümlü Deneme Sınavları PDF İndir


8. Sınıf LGS 7’li Video Çözümlü Deneme Sınavları kitabı, Kollektif isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kollektif yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kollektif Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.