8. Sınıf LGS 2. Adım TOST Test – Komisyon Pdf İndir

Nisan 29, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 8. Sınıf LGS 2. Adım TOST Test gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Komisyon yazarı tarafından yazılan 8. Sınıf LGS 2. Adım TOST Test kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


8. Sınıf LGS 2. Adım TOST Test


8. Sınıf LGS 2. Adım TOST Test Kitabının Kısa Özeti Oku


8. Sınıf LGS 2. Adım TOST Test kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
TOST seven 2005 Tayfa burada mı? O halde şimdi bizi iyi dinle! LGS’debaşarıyı yakalaman için mükemmel bir ürün hazırladık! Hem de 2018-2019 müfredatı ve ÖSYM’nin yeni tarzdaki soruları ile %100 uyumlu!“Tamam tost severim de, Tonguç LGS TOST nedir?” diye sorduğunuduyar gibiyiz. Hemen açıklayalım… TOST yani Temel, Orta, SınavTarzı sorulardan oluşan setimiz önündeki sınavda en büyük yardımcınolacak!TOST Fasiküllerini aylık olarak seninle buluşturmayı planlıyoruz. TOST2 sayımız da Ekim ayı konularını kapsıyor.İçerisinde Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri dersleri bulunuyor.Senin için özel olarak hazırladığımız TOST Fasiküllerimizin kullanımı iseoldukça kolay! Konular, yaz boyunca faydalandığın LGSKampı videolarımız ile eş zamanlı olarak devam edecek. Kitabın sol üsttarafında yer alan karekodu okutarak Youtube üzerinden konu anlatımvideolarına erişebileceksin. Hem de ücretsiz olarak!Konulara dair hiçbir eksiğin kalmadığını garantiledikten sonra sıraTOST’unu yiyip bitirmede! Fasiküllerin sağ ve sol sayfalarında farklıdüzeylere ait sorularla karşılaşacaksın. Sol tarafta yer alan sayfalardaTemel ve Orta seviyedeki sorularımız yer alıyor. Sağ taraftaki sayfada iseÖSYM’nin sorduğu Sınav Tarzı soruları çözeceksin. Böylelikle sınavdakarşına çıkabilecek her türlü soru tipini görmüş olacaksın!Tüm bu çalışma sürecinde Tonguç da TEPS uyumlu programı ile her anseninle olacak! Takıldığın sorularda ise TATS üzerinden videoçözümlerine ulaşabileceksin.Hayallerindeki liseye yerleşmen için gereken her şey burada! LGS’debaşarılı olmak için TOST’unu yemeyi unutma!

8. Sınıf LGS 2. Adım TOST Test Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-11-09
ISBN 6057568052
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 64
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 19 x 27 cm

8. Sınıf LGS 2. Adım TOST Test PDF İndir


8. Sınıf LGS 2. Adım TOST Test kitabı, Komisyon isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Komisyon yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Komisyon Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Ferhat Nisan 10, 2020, 10:10 pm

    Lütfen gönderin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.