8. Sınıf 4’lü LGS Denemeleri – Kollektif Pdf İndir

Nisan 23, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 8. Sınıf 4’lü LGS Denemeleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kollektif yazarı tarafından yazılan 8. Sınıf 4’lü LGS Denemeleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


8. Sınıf 4’lü LGS Denemeleri


8. Sınıf 4’lü LGS Denemeleri Kitabının Kısa Özeti Oku


8. Sınıf 4’lü LGS Denemeleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Tonguç’un senin için hazırladığı MEB’in yeni soru tarzı ve 2018-2019 müfredatı ile tam uyumlu 4’lü denemelerle sınava hazır olacak ve bu senenin şampiyonu sen olacaksın! tongucakademi.com’da tüm senenin 8.sınıf Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, T.C. İnkılap Tarihi, Din ve İngilizce derslerinin tüm konularının ayrıntılı, yıllık plana ve müfredat kazanımlarına uygun hazırlanmış eğitimleri, Konu anlatım videosu ve dijital soruların birleştiği detaylı adımlara bölünmüş YouTube’da olmayan tamamen özel eğitimlere ulaşım imkanı,Okul yazılısı dönemlerinde aktif olan sınavlarda çıkabilecek soru tarzlarını içeren detaylı anlatımla soruları mantığı ile öğreten yazılıya hazırlık programı (Sınıf Anahtarı’na özel her ders için iki adet yazılı çözümü videosu) bu kitapta senin için hazırlandı. Her ay açıklanan MEB örnek sorularına uyumludur. Tamamı yeni tip yatay sorulardan oluşur. Türkçe dersinde yeni nesil görselli, infografik, bilgiyi verip ölçmeye dayalı olan sözel mantık soruları içerir. Matematik dersinde formüllerin öncül olarak verildiği günlük yaşam durumunu içeren sayısal analiz soruları içerir. Fen bilimleri dersinde deney ağırlıklı, bilgiyi yorumlama gerektiren, tablo ve grafik okuma içeren sorular barındırır. Yeni sınav sistemine, PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlık sağlar. Tüm sorular 2019 müfredatını kesinlikle aşmayacak şekilde yeni sınava uygun zorluk düzeyindedir. Gerçek sınav provası için tasarlanmış ve 8. sınıfın tüm konularını içeren optik formlu denemelerdir.

8. Sınıf 4’lü LGS Denemeleri Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-12-19
ISBN 6057568151
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 216
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 19 x 27 cm

8. Sınıf 4’lü LGS Denemeleri PDF İndir


8. Sınıf 4’lü LGS Denemeleri kitabı, Kollektif isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kollektif yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kollektif Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

7 Yorum

 • Mehmet Ali Boz Nisan 25, 2019, 10:25 am

  TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR

 • Beyza Ağustos 17, 2019, 7:55 am

  İndiremedim.

 • adnan Ekim 23, 2019, 10:16 pm

  teşekkur

 • hülya Ocak 15, 2020, 4:32 pm

  harika..teşekkürler..

 • hasan Ocak 16, 2020, 1:38 pm

  Siz harikasınız…

 • Hilal Sevindi Mart 3, 2020, 1:26 am

  merhabalar indiremedim mail adresime atabilir misiniz 🙂 teşekkürler

 • Ferhat Nisan 10, 2020, 9:53 pm

  MERHABA BENİM MAİLDEN ATARMİSİNİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.