7. Sınıf Sözel Zoru Bankası – Kollektif Pdf İndir

Nisan 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 7. Sınıf Sözel Zoru Bankası gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kollektif yazarı tarafından yazılan 7. Sınıf Sözel Zoru Bankası kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


7. Sınıf Sözel Zoru Bankası


7. Sınıf Sözel Zoru Bankası Kitabının Kısa Özeti Oku


7. Sınıf Sözel Zoru Bankası kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Merhaba Tonguçlu! 7. Sınıf Sözel Zoru Bankası ile tanışmaya hazır mısın? Senin için özel olarak yayına hazırladığımız bu kitap 2018-2019 müfredatı ile tamamen uyumlu!Kitabın içerisinde Türkçe, Sosyal Bilimler, İngilizce ve Din Kültürü derslerine ait testler yer alıyor. Sıradan test kitaplarının aksine seni bu kitapta temel seviyedeki sorular ve zorular bekliyor.  Temel ve giriş seviyesindeki sorular ile konuların özüne inecek ve öğrendiklerini pekiştireceksin. Zorular, yani zor sorular ile okulda işlediğiniz konuyla alakalı hiçbir eksiğin kalmadığını garantileyeceksin!Takıldığın sorularda ise sakın canını sıkma! 7. Sınıf Sözel Zoru Bankası kitabın TATS  ve TEPS uyumlu… Yani takıldığın sorularda video çözümlerinden anında yararlanabileceksin! Bu sene sen de Türkçe, Sosyal Bilimler, İngilizce ve Din Kültürü derslerinde maksimum başarıyı elde etmek istiyorsan 7. Sınıf Sözel Zoru Bankası tam ihtiyacın olan kitap!

7. Sınıf Sözel Zoru Bankası Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-10-01
ISBN 6057568045
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 248
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 19 x 27 cm

7. Sınıf Sözel Zoru Bankası PDF İndir


7. Sınıf Sözel Zoru Bankası kitabı, Kollektif isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kollektif yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kollektif Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • HAKAN Nisan 25, 2019, 11:39 am

    ellerinize sağlık link atabilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.