7. Sınıf 4’lü Motivasyon Denemeleri – Kollektif Pdf İndir

Nisan 24, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 7. Sınıf 4’lü Motivasyon Denemeleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kollektif yazarı tarafından yazılan 7. Sınıf 4’lü Motivasyon Denemeleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


7. Sınıf 4’lü Motivasyon Denemeleri


7. Sınıf 4’lü Motivasyon Denemeleri Kitabının Kısa Özeti Oku


7. Sınıf 4’lü Motivasyon Denemeleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
· Gerçek sınav provası için tasarlanmış ve 7. sınıfın tüm konularını içeren optikformlu denemelerdir.· Tamamı yeni tip yatay sorulardan oluşur.· Türkçe dersinde yeni nesil görselli, infografik, bilgiyi verip ölçmeye dayalı olan sözel mantıksoruları içerir.· Matematik dersinde günlük yaşam durumunu içeren sayısal analiz soruları içerir.· Fen bilimleri dersinde deney ağırlıklı, bilgiyi yorumlama gerektiren, tablo ve grafik okumaiçeren sorular barındırır.· Yeni sınav sistemine (LGS’ye), PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlıksağlar.· Tüm sorular 2019 müfredatını kesinlikle aşmayacak şekilde yeni sınava uygun zorlukdüzeyindedir.· Tamamı video çözümlü sorulardan oluşur. Hataları ve eksikleri sıcağı sıcağına düzeltir.

7. Sınıf 4’lü Motivasyon Denemeleri Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2019-01-22
ISBN 6057568304
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 180
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 19 x 27 cm

7. Sınıf 4’lü Motivasyon Denemeleri PDF İndir


7. Sınıf 4’lü Motivasyon Denemeleri kitabı, Kollektif isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kollektif yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kollektif Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.