7-10 Yaş Çocuklar İçin Zeka Geliştiren Oyunlar 1 – Bahar Çelik Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 7-10 Yaş Çocuklar İçin Zeka Geliştiren Oyunlar 1 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Bahar Çelik yazarı tarafından yazılan 7-10 Yaş Çocuklar İçin Zeka Geliştiren Oyunlar 1 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

7-10 Yaş Çocuklar İçin Zeka Geliştiren Oyunlar 1

7-10 Yaş Çocuklar İçin Zeka Geliştiren Oyunlar 1 Kitabının Kısa Özeti Oku

7-10 Yaş Çocuklar İçin Zeka Geliştiren Oyunlar 1 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Pedagag ve uzman eğitimciler gözetiminde hazırlanan kitabımız, öncelikle ilkokul ilk yılları üst sınıflarına yöneliktir. Çocukta problem çözme, sözel karar verme, şekilsel – görsel algılamayı pozitif yönde arttıracak IQ zeka seviyesini ve oyun ortamında öğrenme yetilerini geliştirecektir. Yine bu kitap, kesinlikle öğretmen, öğrenci ve aile üyelerine rehberlik edecektir. Çocukların da eğlenirken öğreneceği şekilde hazırlanmıştır. Kitabın İçindekilerden Bazılarını Şöyle Sıralayabiliriz:BoyamalarLabirentlerŞekil TamamlamaNoktaları BirleştirmeNesneler Arası Fark BulmaZeka Geliştirici Matematik OyunlarıSayısal, Sözel, Şekilsel Algılamayı Destekleyici Oyunlar

7-10 Yaş Çocuklar İçin Zeka Geliştiren Oyunlar 1 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-04-18
ISBN 6055448479
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 18 x 20 cm

7-10 Yaş Çocuklar İçin Zeka Geliştiren Oyunlar 1 PDF İndir

7-10 Yaş Çocuklar İçin Zeka Geliştiren Oyunlar 1 kitabı, Bahar Çelik isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Bahar Çelik yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Bahar Çelik Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)