6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası – Pdf İndir

Mayıs 12, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

yazarı tarafından yazılan 6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası


6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası Kitabının Kısa Özeti Oku


6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Matematik Soru Bankası 6. Sınıf Kitapları kare formatta olup her sayfa 3 sütun halindedir.Matematik Soru Bankası 6. SınıfKitaplar 6 başlıkta tanımlanabilir.1- Konu Testi; Bilginin en temel hali ilk sütunda spotlarla verilmiştir. Konu testlerinin altında konuyla ilgili spotun numarası ve sorunun kazanımları verilmiştir. Öğrenci soruyu çözemezse hemen yandan spot bilgiyi okuyup çözebilir.2- Yorumlu Sınav Sorusu; Sınav kaygısını azaltmak için o konuyla ilgili çıkmış sınav soruları çözümleriyle verilmiştir. Çözümler arasında yeri geldikçe ‘Uzman Yorumlarına’ yer verilmiştir. Yanlarda soruyla ilgili taktikleri vardır. Bu taktiklerde verilen bilgileri öğrenci adı gibi bilmek zorundadır.3- Beklenen Sınav Soruları; Çıkan sınav soruları irdelenerek çıkması muhtemel sorular hazırlanmıştır.4- Kare kod; Her testin altındaki cevap anahtarında kare kod uygulaması verilmiştir. Bu uygulama ile yalnızca cevap anahtarına ulaşılır. Videolu anlatım yoktur. Talep olması halinde ilerleyen zamanlarda eklenebilir.5- Z-Kitap; her sayfa Z-kitap formatında hazırlanmıştır. Böylece sayfa akıllı tahtada rahatlıkla kullanılabilir. İşlenen ders kaydedilip diğer derste kalınan yerden devam edilebilir.6-Ünite Değerlendirme Testleri; Ünite sonunda üniteyle ilgili testler verilmiştir.5, 6 ve 7. sınıf kitaplarında etkinlik sayfalarına da yer verilmiştir.Matematik Soru Bankası 6. Sınıf

6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Derleyici: Fadime Akdağ
Derleyici: Meryem Er
Yayın Tarihi 2017-01-02
ISBN 6059390330
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 248
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 22 x 27 cm

6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası PDF İndir


6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası kitabı, isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • kemal Şubat 21, 2020, 9:58 am

    elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.