6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası – Pdf İndir

Mayıs 12, 2019


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde <strong>6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası</strong> gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

<strong><a href=”https://pdfkitapokutr.com/?s=”></a></strong> yazarı tarafından yazılan <strong>6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası</strong> kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. <strong>Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.</strong>

<h2>6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası</h2>
<h3>6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası Kitabının Kısa Özeti Oku</h3>
<strong>6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası</strong> kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Matematik Soru Bankası 6. Sınıf Kitapları kare formatta olup her sayfa 3 sütun halindedir.Matematik Soru Bankası 6. SınıfKitaplar 6 başlıkta tanımlanabilir.1- Konu Testi; Bilginin en temel hali ilk sütunda spotlarla verilmiştir. Konu testlerinin altında konuyla ilgili spotun numarası ve sorunun kazanımları verilmiştir. Öğrenci soruyu çözemezse hemen yandan spot bilgiyi okuyup çözebilir.2- Yorumlu Sınav Sorusu; Sınav kaygısını azaltmak için o konuyla ilgili çıkmış sınav soruları çözümleriyle verilmiştir. Çözümler arasında yeri geldikçe ‘Uzman Yorumlarına’ yer verilmiştir. Yanlarda soruyla ilgili taktikleri vardır. Bu taktiklerde verilen bilgileri öğrenci adı gibi bilmek zorundadır.3- Beklenen Sınav Soruları; Çıkan sınav soruları irdelenerek çıkması muhtemel sorular hazırlanmıştır.4- Kare kod; Her testin altındaki cevap anahtarında kare kod uygulaması verilmiştir. Bu uygulama ile yalnızca cevap anahtarına ulaşılır. Videolu anlatım yoktur. Talep olması halinde ilerleyen zamanlarda eklenebilir.5- Z-Kitap; her sayfa Z-kitap formatında hazırlanmıştır. Böylece sayfa akıllı tahtada rahatlıkla kullanılabilir. İşlenen ders kaydedilip diğer derste kalınan yerden devam edilebilir.6-Ünite Değerlendirme Testleri; Ünite sonunda üniteyle ilgili testler verilmiştir.5, 6 ve 7. sınıf kitaplarında etkinlik sayfalarına da yer verilmiştir.Matematik Soru Bankası 6. Sınıf
<h3>6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası Kitap Özellikleri</h3>
Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Derleyici: Fadime Akdağ
Derleyici: Meryem Er
Yayın Tarihi 2017-01-02
ISBN 6059390330
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 248
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 22 x 27 cm

<h3>6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası PDF İndir</h3>
<strong>6. Sınıf Matematik Spotlu Soru Bankası</strong> kitabı, <strong><a href=”https://pdfkitapokutr.com/?s=”></a></strong> isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser <strong></strong> yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden <strong>ücretsiz indirme</strong>niz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

<strong><a href=”https://pdfkitapokutr.com/?s=”> Yazarının Tüm Kitapları</a></strong>

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)