6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Toplama ve Çıkarma Öğreniyorum / Okula Hazırım – Pdf İndir

Şubat 27, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Toplama ve Çıkarma Öğreniyorum / Okula Hazırım gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

yazarı tarafından yazılan 6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Toplama ve Çıkarma Öğreniyorum / Okula Hazırım kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Toplama ve Çıkarma Öğreniyorum / Okula Hazırım

6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Toplama ve Çıkarma Öğreniyorum / Okula Hazırım Kitabının Kısa Özeti Oku

6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Toplama ve Çıkarma Öğreniyorum / Okula Hazırım kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“On iki kitaptan oluşan Okula Hazırım dizisi, çocukların okuma, yazma ve matematik becerilerini geliştirmeye yardımcı olacak. Türkçe ve Matematik olarak iki ayrı kategoriden oluşan Okula Hazırım kitapları, deneyimli öğretmenlerin katkılarıyla yeni müfredata uyumlu olarak hazırlandı. 66 aylık öğrencilerin de okula başlamasıyla birlikte önemi artan bu zengin içerikli dizide, hem okula hazırlık hem de öğretilen müfredatın tekrar edilmesi amaçlanıyor. Toplama ve çıkarma, saatler, çarpım tablosu, işlemler, eşleştirme ve ayırt etme, basit sözcükler, okuma ve yazma gibi farklı başlıklarda toplanan kitaplar, renkli görselleri ve basit anlatımı sayesinde öğrenme sürecini eğlenceye dönüştürüyor.Aileler için öneriler içeren dizi, günlük aktivitelerin de pekiştirilmesini sağlıyor. Çalışmaları ödüllendirmek amacıyla her kitapta yer alan yıldız çıkartmaları ve rozetlerse çocukların doğru sonuca ulaşma isteğini olumlu ölçüde destekliyor.Matematik işlemlerinde pratik kazandıracak, okuma ve yazma becerilerini pekiştirecek olan Okula Hazırım dizisi, çocukların başarısında önemli bir rol oynayacak.

6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Toplama ve Çıkarma Öğreniyorum / Okula Hazırım Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2012-10-10
ISBN 6050910971
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 21 x 28 cm

6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Toplama ve Çıkarma Öğreniyorum / Okula Hazırım PDF İndir

6-7 Yaş Matematik Pekiştirme Kitabı Toplama ve Çıkarma Öğreniyorum / Okula Hazırım kitabı, isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • ev Mart 28, 2020, 12:48 pm

    harika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.