5×5 Sudoku -8 (4+ Yaş) – Piotr Kozera Pdf İndir

Ocak 24, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 5×5 Sudoku -8 (4+ Yaş) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Piotr Kozera yazarı tarafından yazılan 5×5 Sudoku -8 (4+ Yaş) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

5×5 Sudoku -8 (4+ Yaş)

5×5 Sudoku -8 (4+ Yaş) Kitabının Kısa Özeti Oku

5×5 Sudoku -8 (4+ Yaş) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
LJocuklar için Sudoku’lar, rakamlar yerine resimlerden oluşmakta ve eksikleri çocukların oynamayı çok sevdiği çıkartmalarla tamamlanmaktadır. Sudoku mantığına uygun olarak her bir resim, her bir satırda ve her bir sütunda sadece bir kez yer almaktadır. 4 yaş üzeri çocuklar için hazırlanan 5×5 bulmacalar, belli bir temadaki 5 resmin 25 kareye, yerleştirilmesini amaçlar. Kitap, 10 farklı Sudoku bulmacasından oluşmakta ve eksiklerin tamamlanacağı çıkartmalar kitabın ortasındaki 2 sayfada bulunmaktadır. Bu yayınla, hem Sudoku’yu çocuklara tanıtmak hem çok sevdikleri çıkartmalarla yeni bir faaliyet alanı yaratmak hem de sistematik düşünme becerilerini geliştirmek hedeflenmiştir. 

5×5 Sudoku -8 (4+ Yaş) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-10-25
ISBN 6055083380
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 19 x 19 cm

5×5 Sudoku -8 (4+ Yaş) PDF İndir

5×5 Sudoku -8 (4+ Yaş) kitabı, Piotr Kozera isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Piotr Kozera yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Piotr Kozera Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.