5. Sınıf Resimli İngilizce Dil Kartları – Başak Bengier Pdf İndir

Ocak 5, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 5. Sınıf Resimli İngilizce Dil Kartları gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Başak Bengier yazarı tarafından yazılan 5. Sınıf Resimli İngilizce Dil Kartları kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

5. Sınıf Resimli İngilizce Dil Kartları

5. Sınıf Resimli İngilizce Dil Kartları Kitabının Kısa Özeti Oku

5. Sınıf Resimli İngilizce Dil Kartları kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bu çalışma;İlköğretim düzeyinde sınıflandırılmış, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun kelime ezberleme ve bu kelimeleri cümle içerisinde kullanmaya yönelik resimli, yardımcı kaynaktır.Kelimelerin Türkçe karşılıkları, telaffuzları ile birlikte verilmiş olup bu kelimeler örnek cümle içerisinde kullanılmış ve kelime resimle anlatılmıştır. Resimler, renkli ve kelimeleri hafızaya almaya yardımcı olacak şekilde cümle içerisinde kullanılan biçimi ile hikâye edilmiştir.Bu metotla okuyucunun sözcük dağarcığını zenginleştirmek amaçlanmaktadır.

5. Sınıf Resimli İngilizce Dil Kartları Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-09-20
ISBN 6055183493
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil İNGİLİZCE,TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 112
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 6.3 x 10.3 cm

5. Sınıf Resimli İngilizce Dil Kartları PDF İndir

5. Sınıf Resimli İngilizce Dil Kartları kitabı, Başak Bengier isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Başak Bengier yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Başak Bengier Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • brs Mart 22, 2019, 2:39 pm

    pdf ındırılmek ıstenıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.