5. Sınıf Arapça Konu Anlatımı – Nurtekin Nazmi Metin Pdf İndir

Mayıs 12, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 5. Sınıf Arapça Konu Anlatımı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Nurtekin Nazmi Metin yazarı tarafından yazılan 5. Sınıf Arapça Konu Anlatımı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


5. Sınıf Arapça Konu Anlatımı


5. Sınıf Arapça Konu Anlatımı Kitabının Kısa Özeti Oku


5. Sınıf Arapça Konu Anlatımı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Bu kitap Milli Eğitim Bakanlığının İmam Hatip Liseleri için yayınlamış olduğu mesleki Arapça ders kitaplarının öğrenciler tarafından daha doğru anlaşılabilmesi için hazırlanmıştır. Bu amaçla Bakanlığın yayınladığı ders kitabında verilen metin ve diyalogları öğrencilerin anlamaları, bu metin ve diyaloglarla ilgili verilen sorulara doğru bir şekilde cevap vermeleri, alıştırmaları anlayarak doğru bir şekilde çözümlemeleri hedeflenmiştir. Her ünitenin başlangıcında o üniteyle ilgili dilbilgisi konuları düzeye uygun olarak verildikten sonra metin ve diyalogların doğru bir şekilde harekelenmiş hali, devamında metnin veya diyalogların bizce en uygun Türkçe karşılığı bir bütün halinde verilmiştir. Ünite sonlarında verilen kelimeler her metnin devamında kelimeler / deyimler bölümünde verilerek öğrencinin istifadesine sunulmuştur. Ünitenin devamında yer alan sorular ve alıştırmalar harekelenerek Türkçe anlamları ve cevapları verilmiştir.

5. Sınıf Arapça Konu Anlatımı Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-01
ISBN 6055067151
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil ARAPÇA,TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 16.5 x 24 cm

5. Sınıf Arapça Konu Anlatımı PDF İndir


5. Sınıf Arapça Konu Anlatımı kitabı, Nurtekin Nazmi Metin isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Nurtekin Nazmi Metin yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Nurtekin Nazmi Metin Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.