4N1K 2 On İkiden Sonra (Ciltli) – Büşra Yılmaz Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 4N1K 2 On İkiden Sonra (Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Büşra Yılmaz yazarı tarafından yazılan 4N1K 2 On İkiden Sonra (Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

4N1K 2 On İkiden Sonra (Ciltli)

4N1K 2 On İkiden Sonra (Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku

4N1K 2 On İkiden Sonra (Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
 ÇETE GERİ DÖNÜYOR!  “Aşk için yapılacaklar listesi”ne uymak zorunda olan Yaprak, çeteyi toparlamakta giderek zorluk çeken Ali, mikser gibi sürekli ortalığı karıştıran Oğuz, öfke, küfür ve kıskançlık problemini kontrol altına almak için psikoloğa giden Gökhan ve hayatının kadınını bulmak için gizemli bir internet karakteri yaratan Sinan… Barış, Yaprak’a aşk koçluğu yapmak için gizlice çetenin karmaşık hayatının tam ortasında biter. Ve en önemlisi, Yaprak geçmişten gelen büyük gizemi çözebilecek midir?

4N1K 2 On İkiden Sonra (Ciltli) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-11-13
ISBN 6051733319
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 400
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

4N1K 2 On İkiden Sonra (Ciltli) PDF İndir

4N1K 2 On İkiden Sonra (Ciltli) kitabı, Büşra Yılmaz isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Büşra Yılmaz yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Büşra Yılmaz Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)