400 Soruda islam – Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk Pdf İndir

Kasım 17, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk“>Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk yazarı tarafından yazılan 400 Soruda islam kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

400 Soruda islam

400 Soruda islam Kitabının Kısa Özeti Oku

400 Soruda islam kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Biz, islam’ı insanlığın birleşmesi, kucaklaşması, güzelin ve iyinin egemen olması için bir rahmet ve sevgi unsuru olarak ortaya koyuyoruz. Ve bunu yaparken, islam kaynaklarının verdiği bilgilerin dışına çıkmıyoruz. Söylediklerimiz, islam bilgilerinin, çağlar boyu tekrarladıkları gerçeklerdir. Bizim farkımız, sadece üslÇ»bumuzla sentez tarzındaki yeniliktir. Temel kaynakları bilmeyen cahil ve bedavacı odaklar, bu sentez ve üslÇ»p yeniliğini, islam’a ilaveler yapmak zannediyorlar. Bu, bilgisizlik ve nasipsizliği ilandan başka şey değildir. Her tespitimizin Kur’an, sağlam sünnet ve onlara dayalı kaynalardaki yerleri gösterilmiştir. Ama, o kaynakları tetkik, ilim ve çile ister. Bedavacı cahillerinse buna yetecek ne ilimleri vardır ne de sabırları.(Önsöz’den)

400 Soruda islam Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2012-01-01
ISBN 9756779330
Baskı Sayısı 16. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 336
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

400 Soruda islam PDF İndir

400 Soruda islam kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk“>Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk“>Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.