3 İm’de İnsan İlim – Bilim – Deneyim – Prof. Dr. Ahmet Dinççağ Pdf İndir

Ekim 29, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Ahmet Dinççağ“>Prof. Dr. Ahmet Dinççağ yazarı tarafından yazılan 3 İm’de İnsan İlim – Bilim – Deneyim kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

3 İm’de İnsan İlim – Bilim – Deneyim

3 İm’de İnsan İlim – Bilim – Deneyim Kitabının Kısa Özeti Oku

3 İm’de İnsan İlim – Bilim – Deneyim kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Okumak,Araştırmak,Bilgilenmek,Edindiği bilgileri akıl süzgecinden geçirerek içselleştirmek,Düşünmek, araştırmak, yine düşünmek,Bilime dayanarak gerçekliği araştırmak,Yılların yaşanarak kazanılan deneyimlerini yazarak paylaşmak…Bilim, ilim ve deneyimlere dayanarak “İnsan”ı anlatan bu kitap yukarıdaki fiillerin gerçekleşmesiyle oluşturulmuştur. Yazarın en yakın şahidiyim. Toplumla paylaştığı için teşekkürler. Umarım okurlar da farklılığını fark edecektir.  Nevin DinççağBu kitabı eşyanın ve olayların arka planlarını düşünüp görebilen ve gelişen olayları hayal edip birbiriyle ilişkilendirebilenler için kaleme aldım. Ne demek istediğimi sizlere çok basit bir örnekle anlatmaya çalışacağım. Size bir ipek kravatı gösterilip “Bunda ne görüyorsun, sizce bu nedir? diye sorulduğunda yalnızca “İpek kravat” olduğunu söylüyorsanız bu kitap size hiçbir şey ifade etmeyecektir ve hatta ‘’Ne kadar saçma !’’ diyerek birkaç sayfaokuduktan sonra elinizden bırakacak hatta onu bir kenara fırlatacaksınızdır. Ama o ipek kravatın boynumuza takılmasına kadar geçirdiği tüm aşamaları hayal edip kafanızda canlandırabiliyorsanız bu kitap sizin ilginizi çekecektir. Prof. Dr. Ahmet Dinççağ

3 İm’de İnsan İlim – Bilim – Deneyim Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-03-24
ISBN 9755992778
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 310
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 16 x 23.5 cm

3 İm’de İnsan İlim – Bilim – Deneyim PDF İndir

3 İm’de İnsan İlim – Bilim – Deneyim kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Ahmet Dinççağ“>Prof. Dr. Ahmet Dinççağ isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Prof. Dr. Ahmet Dinççağ yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Ahmet Dinççağ“>Prof. Dr. Ahmet Dinççağ Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.