2. Sınıf Matematik Konu Anlatımı – Celal Akbaş Pdf İndir

Nisan 19, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 2. Sınıf Matematik Konu Anlatımı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Celal Akbaş yazarı tarafından yazılan 2. Sınıf Matematik Konu Anlatımı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


2. Sınıf Matematik Konu Anlatımı


2. Sınıf Matematik Konu Anlatımı Kitabının Kısa Özeti Oku


2. Sınıf Matematik Konu Anlatımı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
ilgi Yönetimi Eğitim Metoduyla hazırladığımız Matematik kitaplarımız öğrencinin kolay taşıması ve öğretmenin istifadesi için 4 fasikül olarak hazırlanmıştır.Matematik başarısı, günlük hayatla kurulan bağlantı ile doğru orantılıdır. ilgi Yönetimi Eğitim Metodu ile Matematik dersi, öğrencinin günlük hayatının doğal bir parçası haline getirilmesi hedeflenmiştir. Bulmaca çözme, eşleştirme, sonuca varma, soru yazma, analiz etme ve sentezleme, problem çözme, öğrendiklerini kullanma gibi öğretici ve dikkat artırıcı etkinliklerle zenginleştirilmiştir. Öğrenciyi sürekli dersin için ve aktif tutacak şekilde dolu dolu ve keyifli bir ders süreci sunulmaktadır. Derslerin ve eğitim öğretim faaliyetlerinin destekleyici somutlaştırılış örneklerle hayatın keyifli bir parçası haline getirilmesi hedeflenmiştir.

2. Sınıf Matematik Konu Anlatımı Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-04-25
ISBN 6050817362
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 22 x 27 cm

2. Sınıf Matematik Konu Anlatımı PDF İndir


2. Sınıf Matematik Konu Anlatımı kitabı, Celal Akbaş isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Celal Akbaş yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Celal Akbaş Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.