11 Yaş Günü – Wendy Mass Pdf İndir

Aralık 29, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 11 Yaş Günü gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Wendy Mass yazarı tarafından yazılan 11 Yaş Günü kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

11 Yaş Günü

11 Yaş Günü Kitabının Kısa Özeti Oku

11 Yaş Günü kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Birinci yaş günlerinde, yürümeyi öğrendiler. Beşinci yaş günlerinde, kendi elleriyle yaptıkları saksılara tohum ektiler. Onuncu yaş günlerinde ise bazı sözlerin asla geri alınamayacağını gördüler.Amanda yaş gününü ilk kez, doğduğundan beri en yakın arkadaşı olan Leo’dan ayrı kutlayacaktı. Ancak partisi hiç de eğlenceli değildi. Leo’nun partisine ise, bir rock grubu bile gelecekti… Ne büyük haksızlık!Amanda, yaş gününün bitip de ERTESi günün gelmesi için sabırsızlanıyordu. Ama küçük bir sorun vardı: Ertesi gün uyandığında yine yaş günü olduğunu fark etti.Bu son derece eğlenceli ve dokunaklı romanda, Amanda, aynı günün içinde sıkışıp kalmaktan kurtulmanın yollarını arıyor.Sağlam karakter portrelerinden, yazı dilinin berraklığı ve yaratıcılığına kadar, bu roman ortadirek ailelere ve okulla ilgili konulara yeni bir bakış açısı sunmaktadır.BooklistAmanda’nın sonradan kazandığı özgüveni okurların dikkatini çekecek. Publishers Weekly

11 Yaş Günü Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Zeynep Alpaslan
Yayın Tarihi 2009-11-11
ISBN 6059604505
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 248
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13 x 18 cm

11 Yaş Günü PDF İndir

11 Yaş Günü kitabı, Wendy Mass isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Wendy Mass yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Wendy Mass Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • selen Nisan 12, 2019, 4:09 am

    fgdg

  • Bilal Erkam Mayıs 16, 2019, 5:07 pm

    slm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)