1000 Macera Dünyası / Büyücünün Efsanesi – Jens Schumacher Pdf İndir

Nisan 7, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 1000 Macera Dünyası / Büyücünün Efsanesi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Jens Schumacher yazarı tarafından yazılan 1000 Macera Dünyası / Büyücünün Efsanesi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

1000 Macera Dünyası / Büyücünün Efsanesi

1000 Macera Dünyası / Büyücünün Efsanesi Kitabının Kısa Özeti Oku

1000 Macera Dünyası / Büyücünün Efsanesi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Genç bir demirci çırağının rolüne bürüneceksin ve daha ne olduğunu anlamadan kendini maceranın içinde bulacaksın. İstesen de istemesen de vatanının ve vatanında yaşayan binlerce insanın kaderi vereceğin kararlara bağlı olacak! Bu önemli görevi yerine getirip, sağ salim evine geri dönebilecek misin?Nasıl okumalısınız?Bu kitabı okurken birkaç basit kuralı takip etmek gerekir. En önemlisi bölümleri sırasına göre okumamaktır. Bunun yerine bir bölümü okumak ve sonundaki talimatlara göre başka bir bölüme geçmelisiniz. Bu şekilde hikayeyi yönlendirecek birçok farklı sonuç elde edebilirsiniz. Kararlarınız size mutlu bir son getirebileceği gibi, maceranın sonucunda kaybedebilirsinizde… Ama vazgeçmeyin! Sadece başa dönüp tekrar başlayın.

1000 Macera Dünyası / Büyücünün Efsanesi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Çiğdem Samsunlu
Yayın Tarihi 2016-08-29
ISBN 6053846581
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 256
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

1000 Macera Dünyası / Büyücünün Efsanesi PDF İndir

1000 Macera Dünyası / Büyücünün Efsanesi kitabı, Jens Schumacher isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Jens Schumacher yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Jens Schumacher Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • zafer Kasım 14, 2019, 3:38 pm

    yardıö

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.