10-13 Yaş LJocuklar için IQ Zeka Geliştiren Oyunlar 1 – Bahar LJelik Pdf İndir

Şubat 1, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 10-13 Yaş LJocuklar için IQ Zeka Geliştiren Oyunlar 1 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Bahar LJelik yazarı tarafından yazılan 10-13 Yaş LJocuklar için IQ Zeka Geliştiren Oyunlar 1 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

10-13 Yaş LJocuklar için IQ Zeka Geliştiren Oyunlar 1

10-13 Yaş LJocuklar için IQ Zeka Geliştiren Oyunlar 1 Kitabının Kısa Özeti Oku

10-13 Yaş LJocuklar için IQ Zeka Geliştiren Oyunlar 1 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Pedagag ve uzman eğitimciler gözetiminde hazırlanan kitabımız, öncelikle Ortaokul ilk yılları ve üst sınıflarına yöneliktir. LJocukta problem çözme, sözel karar verme, şekilsel – görsel algılamayı pozitif yönde arttıracak IQ zeka seviyesini ve oyun ortamında öğrenme yetilerini geliştirecektir. Yine bu kitap, kesinlikle öğretmen, öğrenci ve aile üyelerine rehberlik edecektir. LJocukların da eğlenirken öğreneceği şekilde hazırlanmıştır. Kitabın içindekilerden Bazılarını şžöyle Sıralayabiliriz:BoyamalarLabirentlerşžekil TamamlamaNoktaları BirleştirmeNesneler Arası Fark BulmaZeka Geliştirici Matematik OyunlarıSayısal, Sözel, şžekilsel Algılamayı Destekleyici Oyunlar 

10-13 Yaş LJocuklar için IQ Zeka Geliştiren Oyunlar 1 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-04-07
ISBN 6055448721
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 18 x 20 cm

10-13 Yaş LJocuklar için IQ Zeka Geliştiren Oyunlar 1 PDF İndir

10-13 Yaş LJocuklar için IQ Zeka Geliştiren Oyunlar 1 kitabı, Bahar LJelik isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Bahar LJelik yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Bahar LJelik Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.