1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti (15 Kitap) – Pdf İndir

Aralık 20, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde 1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti (15 Kitap) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

yazarı tarafından yazılan 1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti (15 Kitap) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti (15 Kitap)

1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti (15 Kitap) Kitabının Kısa Özeti Oku

1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti (15 Kitap) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Millî Eğitim Bakanlığının Değerler Eğitimi Genelgesine uygun, öğrenci odaklı bu dizi 15 HİKÂYE KİTABINDAN oluşmaktadır.Çocukların hikâye kahramanlarıyla hayal dünyalarını, görselleriyle estetik algılarını, etkinlik kitabı ile de Türkçeyi doğru kullanma becerilerini geliştirmeleri hedeflenmiştir.

1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti (15 Kitap) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2014-01-01
ISBN 9755019864
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 16 x 23 cm

1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti (15 Kitap) PDF İndir

1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti (15 Kitap) kitabı, isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.